DDM Příbram
DDM Příbram


Kroužky

Přehled všech zájmových kroužků na rok 2023 - 2024

Zde najdete přehled o kroužcích a věk účastníků.

Podrobnější informace o kroužku je možné získat kliknutím na název kroužku.

Pro školní rok 2023 – 2024 jsme si pro vás připravili následující kroužky, jejichž seznam naleznete níže. V tomto roce pro zapsání do kroužku funguje přihlašování na našich webových stránkách pomocí online formuláře. U každého kroužku naleznete možnost přihlášky, kterou pak rovnou v rozhraní našeho webu jednoduše vyplníte potřebnými údaji, potvrdíte a tím se přihláška odešle. Nezapomeňte na konci elektronické přihlášky potvrdit jednotlivé smluvní podmínky. 

Při správném vyplnění vám obratem přijde potvrzovací e-mail o přijetí přihlášky - tento potvrzovací
e-mail je zároveň i potvrzením účasti na kroužek! (Prosím, zkontrolujte i nevyžádanou poštu/SPAM)
Pokud vám tento e-mail dorazil, můžete zahájit platbu za kroužek, která je pro letošní rok do 3 dnů od tohoto potvrzení přihlášky účastníka na kroužek.

Platbu zasílejte na účet 71129813/0300 u ČSOB Příbram. Jako variabilní symbol použijte rodné číslo účastníka a do zprávy pro příjemce uveďte název kroužku a jméno účastníka. Více o platbě kurzovného naleznete níže na této stránce.

Máte-li zájem se u některého z obsazených kroužků stát náhradníkem, napište na e-mail vanova@ddm.pb.cz či zavolejte na tel.č. 739 309 681. Uveďte název kroužku, jméno účastníka a kontakt na vás. V případě uvolnění kapacity se vám ozveme.

Kroužky začínají od pondělí 18.9.2023 a všechny končí v květnu 2024. 

Na kroužky začínající názvem ZŠ Petrovice se hlásí pouze žáci ze Základní školy Petrovice u Sedlčan.

Seznam kroužků

Název Vedoucí Den Hodina Cena Přihláška
AEROBIC S. Kovalová Středa 19,00 - 20,30 1340,- OBSAZENO
Aerobní cvičení Ž. Dostálová Pondělí 16,30 – 17,15 1 250,- OBSAZENO
Airsoft I. J. Hlinovský, V. Lhotáková Pondělí 18,00 - 19,30 1 650,- OBSAZENO
Airsoft II. J. Hlinovský, V. Lhotáková Pondělí 18,00 - 19,30 1 700,- OBSAZENO
Angličtina pro nejmenší I. M. Váňová Pondělí 15,00 - 15,45 1 170,- OBSAZENO
Angličtina pro nejmenší II. M. Váňová Pondělí 16,00 - 16,45 1 180,- OBSAZENO
Angličtina pro školáky III. M. Váňová Pondělí 16,45 - 17,45 1 190,- OBSAZENO
Co si (ne)pamatujeme z tanečních J. Hasil Čtvrtek 19,00 - 21,00 100.- /za lekci Každý účastník OBSAZENO
Dramatický kroužek M. Procházková Úterý 17,00 - 17,45 1.290,- OBSAZENO
EKO-KROUŽEK M. Váňová Úterý 16,00 – 17,30 1.090,- OBSAZENO
Florbal Z. Kolda, R. Vácha Pátek 14,00 - 15,45 1.440,- OBSAZENO
Fotografický kroužek P. Hlavín Čtvrtek 16,00 - 17,30 1.140,- OBSAZENO
Hra na flétnu L. Vybíralová Pondělí 15,30 - 16,15 1.070,- OBSAZENO
HRAVÁ ANGLIČTINA K. Klímová Středa 15,30 -17,00 2.540,- OBSAZENO
Hravá angličtina - předškoláci K. Klímová Čtvrtek 13,00 - 13,45 1 430,- OBSAZENO
HRAVÉ CVIČENÍ Ž. Dostálová Pondělí 15,30 – 16,15 1.220,- OBSAZENO
Keramika Pro dospělé a seniory L. Krákorová, V. Krákora Pátek 10,00 - 12,00 2.400,- na čtvrtletí OBSAZENO
Keramika Pro rodiče s dětmi Ručičky v hlíně I. L. Krákorová, V. Krákora Pondělí 13,30 - 15,00 1.400,- děti 1.410,- dospělí OBSAZENO
Keramika Pro rodiče s dětmi Ručičky v hlíně II. L. Krákorová, V. Krákora Pátek 13,00 - 14,30 1.420,- děti, 1.430,- dospělí OBSAZENO
Keramika1 - děti - pondělí L. Krákorová, V. Krákora Pondělí 15,00 - 17,00 1.460,- OBSAZENO
Keramika2 - děti - úterý V. Benešová Úterý 16,00 - 18,00 1.470,- OBSAZENO
Keramika3 - děti - středa M. Nedvěd Středa 16,00 - 18,00 1.480,- OBSAZENO
Keramika4 - děti - čtvrtek V. Benešová Čtvrtek 16,00 - 18,00 1.490,- OBSAZENO
Kroužek lidových tanců J. Špačková Středa 14,00 - 15,30 1.260,- OBSAZENO
Kytara a zpěv I. Začátečníci J. Chvalník Pátek 13,30 - 15,00 1.360,- OBSAZENO
Kytara a zpěv II. Začátečníci J. Chvalník Pátek 15,00 - 16,30 1.370,- OBSAZENO
Kytara a zpěv III. Pokročilí J. Chvalník Pátek 16,30 - 18,00 1.380,- OBSAZENO
MLUVÍME ANGLICKY I.. K. Klímová Čtvrtek 16,00 – 17,30 2.530,- OBSAZENO
MLUVÍME ANGLICKY II.. K. Klímová Středa 17,15 -18,45 2.550,- OBSAZENO
Modelářský kroužek P. Lhoták Středa 15,00 - 16,30 1.350,- OBSAZENO
Moderní tanec I. K. Kuntová, M. Králová Pátek 14,00 - 15,00 1.270.- OBSAZENO
Moderní tanec II. K. Kuntová, M. Králová Pátek 15,00 - 16,00 1.280,- OBSAZENO
Rybářský P. Knížek Středa 16,00 - 17,30 1.330,- OBSAZENO
Šachový kroužek K. Beneš Úterý 16,00 - 17,30 1.390,- OBSAZENO
Sebeobrana M. Paštyka, E. Němcová - Vojtová Úterý 16,00 - 17,00 1.450,- OBSAZENO
Sportovní tanec F. Mochán Středa 17,00 - 18,45 1.550,- OBSAZENO
Synchro – dance I. F. Mochán Čtvrtek 16,30 - 17,15 1.300,- OBSAZENO
Synchro – dance II. F. Mochán Čtvrtek 17,15 - 18,00 1.310,- OBSAZENO
Synchro – dance III. F. Mochán Čtvrtek 18,00 - 18,45 1.320,- OBSAZENO
TAIČI M. Košťálová Úterý 18,00 - 19,30 1 060,- OBSAZENO
Tvořivé pletení, háčkování a vyšívání s radostí J. Hubáčková Pondělí 16,00 - 17,30 1.040,- OBSAZENO
Výtvarný kroužek I. S. Karlová Úterý 15,00 - 15,45 1.200,- OBSAZENO
Výtvarný kroužek II. S. Karlová Úterý 16,00 - 16,45 1.210,- OBSAZENO
ZŠ Petrovice - Angličtina K. Pečená Středa 11,45 - 12,30 420,- Přihláška
ZŠ Petrovice - Italština N. Nováková Středa 12,45 - 13,45 800,- Přihláška
ZŠ Petrovice - Příprava na přijímačky ČJ Ž. Vildtová Pondělí 12,30 - 13,15 410,- Přihláška
ZŠ Petrovice - Příprava na přijímačky M (online) H. Vošahlíková Pondělí 19,00 - 19,45 400,- Přihláška
ZŠ Petrovice - Sportovní hry I L. Šimečková Středa 12,45 - 13,30 490,- Přihláška
ZŠ Petrovice - Turista - cestovatel I. Řežábková Středa 12,45 - 13,30 480,- Přihláška
ZŠ Petrovice - Vaření L. Šimečková Čtvrtek 12,45 - 14,15 900,- Přihláška

Souhlas se zpracováním osobních údajů - str. 2
Platba kurzovného
Žádost rodičů o slevu kurzovného
GDPR - Ochrana osobních údajů
GDPR - Zpracování osobních údajů


Webové stránky kroužků

Zalezlíci
Poslední aktualizace: 11. 6. 2024

starý web
Dům dětí a mládeže Příbram
Pod Šachtami 294
261 01 Příbram
tel/fax: +420 318 623 127
tel. (kroužky): +420 607 529 763
e-mail: ddm@ddm.pb.cz